بونوس:
200 هزار تومان
بونوس خوش آمد گویی
* فقط مشتریان جدید. 100٪ پاداش مسابقه + اولین واریز.
5,0 rating
5.0
اعمال شرایط و ضوابط
فقط مشتریان جدید

بونوس:
200 هزار تومان
بونوس خوش آمد گویی
* فقط مشتریان جدید. 100٪ پاداش مسابقه + اولین واریز.
2,5 rating
2.5
اعمال شرایط و ضوابط
فقط مشتریان جدید

ستاره های بزرگ فوتبال در بازی های گروهی جام جهانی فوتبال 2022

ستاره های بزرگ فوتبال در بازی های گروهی جام جهانی فوتبال 2022 – هواداران فوتبال در مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قطر در زمستان امسال شاهد بازی ستاره های فوتبال بزرگی خواهند بود. پس از رای گیری و مشخص شدن تیم های هم گروه مسابقات مرحله ی مقدماتی، مشخص شده که کدام ستاره های فوتبال در برابر هم بازی خواهند کرد و همین موضوع هم هیجان هواداران فوتبال را در سراسر جهان به اوج رسانده است. در ادامه بازیکنان ستاره ی تیم های گروه های مختلف را ارزیابی کرده و به این سوال جواب خواهیم داد که

کدام ستاره ی های بزرگ دنیای فوتبال در مرحله ی بازی های گروهی مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قطر در مقابل هم بازی می کنند؟

ستاره های تیم های گروه A : سادیو مانه و ویر جیل فن دایک

دو هم تیمی در لیورپول از سال ۲۰۱۸، سادیو مانه سنگال و ویر جیل فن دایک مدافع هلندی دو دشمن سر سخت در مسابقات جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ خواهند بود چرا که هر دوی این بازیکنان مهره های مهمی در رسیدن تیم فوتبال ملت های خود برای رسیدن به مراحل حذفی ایفا خواهند کرد.

این دو ستاره ی فوتبال زمانی که با هم درMerseyside بازی می کردند، در جام جهانی FIFA Club ، لیگ قهرمانان یوفا ، سوپر جام یوفا ، لیگ برتر و جام لیگ پیروز شده اند. اما چه کسی در مرحله ی نهایی مسابقات جام جهانی 2022 قطر صدرنشین خواهد بود؟

ستاره ی های بزرگ فوتبال در بازی های گروهی جام جهانی فوتبال 2022

ستاره های تیم های گروه B : کرسیتین پولیسیچ و هری کین

مهاجمان تأثیرگذار دو تیم رقیب لندن یعنی تیم های چلسی و تاتنهام هاتسپور، کریستین پولیسیک از ایالات متحده ی آمریکا و هری کین، تالیسمان انگلیس قرار است در مسابقات جام جهانی 2022 قطر نبرد سر سختی از خود به نمایش بگذارند.

این دو بازیکن قبلا نیز در مسابقات فیفا بازی کرده اند و تیم چلسی با کمک پولیسیک، جام جهانی فیفا را بالا برد و کین نیز نقش مهمی در رسیدن تیم فوتبال انگلیس به مرحله نیمه نهایی در جام جهانی 2018 روسیه ™ داشت.

ستاره های تیم های گروه C: لیونل مسی و رابرت لواندوفسکی

دروازه بان ها و دفاع های تیم های گروه C در مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قطر در مقایسه با سایر کادر دفاعی تیم های دیگر در شرایط سختی خواهند بود. این موضوع به ویژه با حضور دو مورد از بی نظیر ترین گلزنان جهان یعنی لیونل مسی و رابرت لواندوفسکی دشوار تر خواهد بود.

جالب است بدانید که رابرت لواندوفسکی در سال 2021، عنوان آقای بهترین بازیکن فیفا را به خود اختصاص داده است. لیونل مسی هم برنده ی جایزه ی Ballon d`or بوده است. بازی این دو ستاره ی مطرح فوتبال در تیم های ملی کشور های خود و در برابر یکدیگر در راند فینال بازی های گروهی و رقابت این دو ستاره ی بی نظیر در برابر یک دیگر در مسابقات مراحل حذفی رقابت های جام جهانی 2022 قطر یکی از جذاب ترین صحنه هایی است که هواداران فوتبال بی صبرانه انتظارش را می کشند و البته سوال این است که چه کسی برنده ی این رقابت ها خواهد بود؟

سایت شرط بندی جنی بت

ستاره های تیم های گروه D: کریستین اریکسن و پل پوگبا

بازگشت بالقوه کریستین اریکسن به عرصه ی مسابقات جام جهانی یکی از هیجان انگیز ترین رویداد های مسابقات جام جهانی فوتبال قطر 2022 خواهد بود. اگر این بازیکن در ماه های نوامبر و دسامبر امسال بتواند در ترکیب تیم  ملی فوتبال دانمارک حضور داشته باشد، او در مقابل یکی از بهترین هافبک های جهان یعنی پل پوگبای تیم ملی فوتبال فرانسه قرار خواهد گرفت.

این بازیکن فرانسوی که در سال ۲۰۱۸  یک بار برنده جام جهانی فوتبال به همراه لس بلوس شده است واز آن جایی که یکی از ستاره های منچستر یونایتد می باشد، بارها زمانی که اریکسون بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۲۰ برای تاتنهام هاتسپر بازی می کرده در برابر این بازیکن بازی کرده است.

ستاره های تیم های گروه E: سزار آزپیلیکویتا و توماس مولر

توماس مولر تیم ملی فوتبال آلمان، یکی از بزرگترین گلزنان تاریخ جام جهانی فیفا است که در مسابقات جام جهانی 2022 در برابر سزار آزپیلیکوتا ستاره ی مطرح و مدافع اسپانیایی در قطر بازی خواهد کرد.

بدین ترتیب در رویارویی تیم های ملی فوتبال آلمان و اسپانیا، دو ستاره ی فوتبال برنده ی سابق جام جهانی فیفا در مقابل یکدیگر بازی کرده و بازی فوق العاده بی نظیری را اجرا خواهند کرد و البته بدون شک شدت رقابت این مسابقه و این دو ستاره ی بزرگ دنیای فوتبال بسیار بالا خواهد بود. جالب است بدانید که توماس مولر بازیکن باشگاه بایرن مونیخ در سال 2020 قهرمان جهان بوده است. سزار آزپیلیکویتا باشگاه چلسی نیز توانست یک سال بعد همین عنوان را به خود اختصاص دهد.

ستاره های تیم های گروه F: کوین د بروین و لوک مودریچ

بازی تیم های ملی فوتبال بلژیک در مقابل کرواسی یکی از پر طرفدار ترین و هیجان انگیز ترین بازی های گروهی در مسابقات جام جهانی قطر 2022 است. دلیل این موضوع نیز رویارویی دو ستاره ی بزرگ فوتبال این دو تیم یعنی ماستروس کوین دو بروین و لوکا مودریچ می باشد.

کوین د بروین و لوک مودریچ  در مسابقات جام جهانی فوتبال سال 2018 در روسیه نیز با بازی بی نظیری که از خود نشان دادند توانستند تیم های ملی فوتبال کرواسی و بلژیک را به ترتیب به مقام های دوم و سوم برساند.

ستاره های تیم های گروه G: نیمار و خردان شکیری

اگر شما هم از طرفداران تماشای دریپ کردن و پا به پا کردن توپ در مسابقات فوتبال هستید ، به هیچ وجه از تماشای مسابقات تیم های واقع شده در گروه G و بلاخصوص از تماشای رقابت تیم های فوتبال به ویژه برزیل-سوئیس غافل نشوید. در این رقابت بی نظیر ، نیمار که یکی از بازیکنان ماهر نسل خود و ستاره ی مطرح دنیای فوتبال می باشد، در برابر خردان شکیری حرفه ای بازی خواهد کرد.

تیم های ملی فوتبال برزیل و سوئیس نیز در این گروه قرار گرفته اند. این تیم در مرحله ی مسابقات بین گروهی جام جهانی 2018 در کشور روسیه نیز در مقابل یکدیگر بازی کرده اند و نتیجه ی این بازی در آن زمان 1-1 و با نتیجه ی برابر به پایان رسیده بود.

ستاره های تیم های گروه H: کریستیانو رونالدو و لوئیس سوارز

کریستیانو رونالدو که یکی از بزرگترین گلزنان تمام دوران تاریخ مسابقات فوتبال می باشد امسال نیز در ترکیب تیم ملی فوتبال پرتغال حضور خواهد داشت و این تیم نیز در مرحله ی بازی های گروهی مسابقات جام جهانی 2022 قطر در گروه H قرار گرفته و به مصاف سایر تیم های گروه H خواهد رفت. این بدین معنا است که این ستاره ی فوتبال در رقابت های جام جهانی فوتبال امسال در برابر یکی از بی نظیر ترین بازیکن های فوتبال تیم اروگوئه ، لوئیس سوارز قرار خواهد گرفت و بدون شک همین موضوع شدت رقابت و هیجان تماشای این مسابقه را تا حد غیر قابل تصوری بالا خواهد برد.

جالب است بدانید که این رقابت به احتمال زیاد خاطره ی رو در رو شدن این دو ستاره ی فوتبال و رقابت فوق العاده ی آن ها در گذشته و در Clásicos، زمانی که رونالدو بین سالهای 2009 تا 2018 برای رئال مادرید و سوارز از سال 2014 تا 2020 برای باشگاه بارسلونا بازی می کرد را زنده خواهد کرد.

حتما ببینید

معرفی اسلات دراگون طلایی

معرفی اسلات دراگون طلایی

معرفی اسلات دراگون طلایی امکانات ماشین اسلات دراگون طلایی در یک نگاه تعداد چرخ:3 جک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *