بونوس:
200 هزار تومان
بونوس خوش آمد گویی
* فقط مشتریان جدید. 100٪ پاداش مسابقه + اولین واریز.
5,0 rating
5.0
اعمال شرایط و ضوابط
فقط مشتریان جدید

بونوس:
200 هزار تومان
بونوس خوش آمد گویی
* فقط مشتریان جدید. 100٪ پاداش مسابقه + اولین واریز.
2,5 rating
2.5
اعمال شرایط و ضوابط
فقط مشتریان جدید

شرط بندی مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قطر

شرط بندی مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قطر – مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر در قطر برگزار خواهند شد. در این مسابقات ۳۲ تیم برای رقابت در هشت گروه به مصاف هم خواهند رفت. در ادامه اطلاعات مهم درباره ی نحوه ی اجرای این مسابقات و زمان و مکان برگزاری آن ها را در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین خواهید دید که کدام تیم ها در کدام گروه ها قرار گرفته و به چه ترتیبی به مصاف هم خواهند رفت.

مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 در چه زمان و مکانی اجرا خواهند شد؟

مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر روز یکشنبه ی ۲۰ ام ماه نوامبر در ورزشگاه ال بیت با بازی تیم های ملی فوتبال اکوادور و قطر (میزبان بازی ها)، بین تیم های  واقع در گروه A شروع خواهد شد.

این مسابقات در ابتدا قرار بود یک روز بعد با بازی سنگال مقابل هلند در ورزشگاه التوماما آغاز شود اما مسابقه قطر در ماه آگوست به جلو منتقل شد تا به آنها اجازه دهد مسابقات خانگی خود را افتتاح کنند.

تیم ملی فوتبال انگلیس در روز دوم این مسابقات و در گروه B، به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت. پس از صعود از طریق بازی های پلی آف ، اولین بازی تیم ملی فوتبال ولز نیز دوشنبه 21 نوامبر برگزار می شود. پس از آن ولز روز سه شنبه ۲۹ نوامبر در گروه B با انگلستان بازی خواهد کرد.

شرط بندی مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قطر

بازی فینال یک هفته پیش از کریسمس روز یکشنبه ۱۸ دسامبر در ورزشگاه لوسیل دوحه برگزار می شود.

چه تیم های در مسابقات جام جهانی فوتبال امسال حضور خواهند داشت؟

تیم های پات اول:
تیم ملی فوتبال قطر
تیم ملی فوتبال برزیل
تیم ملی فوتبال بلژیک
تیم ملی فوتبال فرانسه
تیم ملی فوتبال آرژانتین
تیم ملی فوتبال انگلیس
تیم ملی فوتبال اسپانیا
تیم ملی فوتبال پرتغال

 

تیم های پات دوم:
تیم ملی فوتبال مکزیک
تیم ملی فوتبال هلند
تیم ملی فوتبال دانمارک
تیم ملی فوتبال آلمان
تیم ملی فوتبال اروگوئه
تیم ملی فوتبال سوئیس
تیم ملی فوتبال ایالات متحده
تیم ملی فوتبال کرواسی

 

تیم های پات سوم:
تیم ملی فوتبال سنگال
تیم ملی فوتبال ایران
تیم ملی فوتبال ژاپن
تیم ملی فوتبال مراکش
تیم ملی فوتبال صربستان
تیم ملی فوتبال لهستان
تیم ملی فوتبال کره ی جنوبی
تیم ملی فوتبال تونس

 

تیم های پات چهارم:
تیم ملی فوتبال کامرون
تیم ملی فوتبال کانادا
تیم ملی فوتبال اکوادور
تیم ملی فوتبال عربستان صعودی
تیم ملی فوتبال غنا
تیم ملی فوتبال ولز
تیم ملی فوتبال کاستاریکا
تیم ملی فوتبال استرالیا

 

طبق قرعه کشی کدام تیم ها در کدام گروه های مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قرار گرفته اند؟

مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 با 32 تیم در هشت گروه چهار تیمی آغاز می شود:

گروه A: قطر ، اکوادور ، سنگال ، هلند

گروه B: انگلیس ، ایران ، ایالات متحده ، ولز

گروه C: آرژانتین ، عربستان سعودی ، مکزیک ، لهستان

گروه D: فرانسه ، استرالیا ، دانمارک ، تونس

گروه E: اسپانیا ، کاستاریکا ، آلمان ، ژاپن

گروه F: بلژیک ، کانادا ، مراکش ، کرواسی

گروه G: برزیل ، صربستان ، سوئیس ، کامرون

گروه H: پرتغال ، غنا ، اروگوئه ، کره جنوبی

فرمت و برنامه ی زمانی مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 به چه ترتیب است؟

در مسابقات مرحله ی گروهی بازی های جام جهانی فوتبال 2022، در هر روز 4 بازی در مرحله ی گروهی اجرا خواهد شد. مدت زمان اجرای این بازی ها 12 روز خواهد بود. بعد از این مسابقات تیم های برنده و برتر به رقابت های راند 16 ام خواهند رفت.

بر خلاف یورو ۲۰۲۰، یک بازی پلی آف برای مقام سوم در ۱۷ دسامبراجرا خواهد شد.

زمان  و مکان اجرای تمامی مسابقات مرحله ی گروهی بازی های جام جهانی فوتبال 2022 به وقت انگلیس

(ساعت کشور ایران 3:30 ساعت از ساعت کشور انگلیس جلو تر است)

یکشنبه 20 نوامبر

گروه A: قطر در مقابل اکوادور (استادیوم آل بایت ، الکار ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

دوشنبه 21 نوامبر

گروه B: انگلستان در مقابل ایران (استادیوم بین المللی خلیفه ، ال رایان ؛ 1:00 ظهر)

گروه A: سنگال در مقابل هلند (استادیوم ال توماما ، الکار ؛ شروع 4 بعد از ظهر)

گروه B: ایالات متحده در مقابل ولز (استادیوم احمد بن علی ، ال رایان ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

سه شنبه 22 نوامبر

گروه C: آرژانتین در مقابل عربستان سعودی (استادیوم نمادین لوسیل ؛ 10 صبح)

گروه D: دانمارک در مقابل تونس (استادیوم شهر آموزش و پرورش ، ال رایان ؛ 1:00 ظهر)

گروه C: مکزیک در مقابل لهستان (استادیوم 974 ، دوحه ؛ شروع 4 بعد از ظهر)

گروه D: فرانسه در مقابل استرالیا (استادیوم آل ژانب ، آل واکرا ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

چهارشنبه 23 نوامبر

گروه F: مراکش در مقابل کرواسی (استادیوم آل بایت ، الکار ؛ 10 صبح)

گروه E: آلمان در مقابل ژاپن (استادیوم بین المللی خلیفه ، ال رایان ؛ 1:00 ظهر)

گروه E: اسپانیا در مقابل کاستاریکا (استادیوم التوماما ، الکار ؛ شروع 4 بعد از ظهر)

گروه F: بلژیک در مقابل کانادا (استادیوم احمد بن علی ، ال رایان ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

پنجشنبه 24 نوامبر

گروه G: سوئیس در مقابل کامرون (استادیوم آل ژانب ، آل واکرا ؛ شروع 10 صبح)

گروه H: اروگوئه در مقابل کره جنوبی (استادیوم شهر آموزش و پرورش ، ال رایان ؛ 1:00 ظهر)

گروه H: پرتغال در مقابل غنا (استادیوم 974 ، دوحه ؛ شروع 4 بعد از ظهر)

گروه G: برزیل در مقابل صربستان (استادیوم نمادین لوسیل؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

جمعه 25 نوامبر

گروه B: ولز در مقابل ایران (استادیوم احمد بن علی ، ال رایان ؛ شروع 10 صبح)

گروه A: قطر در مقابل سنگال (استادیوم ال توماما ، الخور ؛ شروع 1  ظهر)

گروه A: هلند در مقابل اکوادور (استادیوم بین المللی خلیفه ، ال رایان ؛ شروع ساعت 4 بعد از ظهر)

گروه :B انگلیس در مقابل ایالات متحده (استادیوم ال Bayt ، الکار ؛ شروع ساعت 7 بعد از ظهر)

شنبه 26 نوامبر

گروه C: تونس در مقابل استرالیا (استادیوم آل ژانب ، آل واکرا ؛ شروع 10 صبح)

گروه C: لهستان در مقابل عربستان سعودی (استادیوم شهر آموزش و پرورش ، ال رایان ؛ 1:00 ظهر)

گروه D: فرانسه در مقابل دانمارک (استادیوم 974 ، دوحه ؛ شروع 4 بعد از ظهر)

گروه C: آرژانتین در مقابل مکزیک (استادیوم نمادین لوسیل ؛ شروع 7 بعد از ظهر)

یکشنبه 27 نوامبر

گروه E: ژاپن در مقابل کاستاریکا (استادیوم احمد بن علی ، ال رایان ؛ شروع 10 صبح)

گروه F: بلژیک در مقابل مراکش (استادیوم ال توماما ، الکار ؛ شروع 1 ظهر)

گروه F: کرواسی در مقابل کانادا (استادیوم بین المللی خلیفه ، ال رایان ؛ شروع 4 بعد از ظهر)

گروه E: اسپانیا در مقابل آلمان (استادیوم آل بایت ، الخور ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

دوشنبه 28 نوامبر

گروه G: کامرون در مقابل صربستان (استادیوم آل ژانب ، ال واکره ؛ شروع 10 صبح)

گروه G: کره جنوبی در مقابل غنا (استادیوم شهر آموزش و پرورش ، ال رایان ؛ 1:00 ظهر)

گروه H: برزیل در مقابل سوئیس (استادیوم 974 ، دوحه ؛ شروع 4 بعد از ظهر)

گروه H: پرتغال در مقابل اروگوئه (استادیوم نمادین لوسیل، شروع 7 بعد از ظهر)

سه شنبه 29 نوامبر

گروه A: هلند در مقابل قطر (استادیوم آل بایت ، الکار ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

گروه A: اکوادور در مقابل سنگال (استادیوم بین المللی خلیفه ، ال رایان ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

گروه B: ولز در مقابل انگلیس (استادیوم احمد بن علی ، ال رایان ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

گروه B: ایران در مقابل ایالات متحده (استادیوم التوماما ، الخور ؛ شروع ساعت 7 بعد از ظهر)

چهارشنبه 30 نوامبر

گروه D: استرالیا در مقابل دانمارک (استادیوم آل ژانب ، آل واکرا ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

گروه D: تونس در مقابل فرانسه (استادیوم شهر آموزش و پرورش ، ال رایان ؛ شروع 3 بعد از ظهر)

گروه C: لهستان در مقابل آرژانتین (استادیوم 974 ، دوحه ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

گروه C: عربستان سعودی در مقابل مکزیک (استادیوم نمادین لوسیل ؛ شروع 7 بعد از ظهر)

پنجشنبه 1 دسامبر

گروه F: کرواسی در مقابل بلژیک (استادیوم احمد بن علی ، ال رایان ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

گروه F: کانادا در مقابل مراکش (استادیوم التوماما ، الکار ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

گروه E: کاستاریکا در مقابل آلمان (استادیوم آل بایت ، الکار ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

گروه E: ژاپن در مقابل اسپانیا (استادیوم بین المللی خلیفه ، ال رایان ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

جمعه 2 دسامبر

گروه G: کره جنوبی در مقابل پرتغال (استادیوم شهر آموزش و پرورش ، ال رایان ؛ شروع 3 بعد از ظهر)

گروه G: غنا در مقابل اروگوئه (استادیوم آل ژانب ، آل واکرا ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

گروه H: صربستان در مقابل سوئیس (استادیوم 974 ، دوحه ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

گروه :H برزیل در مقابل کامرون (استادیوم نمادین لوسیل، ساعت 7 بعد از ظهر)

پیش بینی گروه G جام جهانی 2022 قطر

زمان و مکان اجرای مسابقات راند 16 ام بازی های جام جهانی فوتبال 2022

شنبه 3 دسامبر

49-برندگان گروه A در مقابل دونده گروه B  (استادیوم بین المللی خلیفه ، ال رایان ؛ ساعت 3 بعد از ظهر)

50-برندگان گروه C در مقابل دونده گروه D  (استادیوم احمد بن علی ، ال رایان ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

یکشنبه 4 دسامبر

52-برندگان گروه D در مقابل دونده گروه C  (استادیوم ال توماما ، دوحه ؛ شروع 3 بعد از ظهر)

51-برندگان گروه B در مقابل دونده گروه A  (استادیوم آل بایت ، الخور ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

دوشنبه 5 دسامبر

53-برندگان گروه E در مقابل دونده گروه F  (ورزشگاه آل ژانب ، ال واکره ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

54-برندگان گروه G در مقابل دونده گروه H  (استادیوم 974 ، دوحه ؛ ساعت 7 بعد از ظهر)

سه شنبه 6 دسامبر

55-برندگان گروه F در مقابل دونده گروه E  (استادیوم شهر آموزش و پرورش ، ال رایان ؛ شروع 3 بعد از ظهر)

56-برندگان گروه H در مقابل دونده گروه G  (استادیوم نمادین لوسیل، ساعت 7 عصر)

زمان  و مکان اجرای مسابقات یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال 2022

جمعه 9 دسامبر

58 – برندگان 53 در مقابل برندگان 54 نفر (استادیوم شهر آموزش ، ال رایان ؛ شروع 3 بعد از ظهر)

57 – برندگان 49 در مقابل برندگان 50 (استادیوم نمادین لوسیل ؛ 7 عصر)

شنبه 10 دسامبر

60 – برندگان 55 در مقابل برندگان 56 (ورزشگاه ال توماما ، دوحه ؛ شروع 3 بعد از ظهر)

59 – برندگان 51 در مقابل برندگان 52 (استادیوم آل بایت ، الخور ؛ ساعت 7 عصر)

زمان و مکان اجرای مسابقات نیمه نهایی جام جهانی فوتبال 2022

سه شنبه 13 دسامبر

61 – برندگان 57 در مقابل برندگان 58 (استادیوم نمادین لوسیل، شروع ساعت 7 عصر)

چهارشنبه 14 دسامبر

62 – برندگان 59 در مقابل برندگان 60 نفر (ورزشگاه آل بایت ، الخور ؛ شروع ساعت 7 بعد از ظهر)

شنبه 17 دسامبر

63-پلی آف مقام سوم (استادیوم بین المللی خلیفه ، ال رایان ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

زمان و مکان اجرای بازی فینال مسابقات جام جهانی فوتبال 2022

یکشنبه 18 دسامبر

64 – فینال جام جهانی (استادیوم نمادین لوسیل ؛ 3 بعد از ظهر شروع می شود)

مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 در کجا اجرا خواهند شد؟

بازی های گروهی در هشت استادیوم ورزشی استادیوم آل بایت ، استادیوم بین المللی خلیفه ، استادیوم ال توماما ، استادیوم احمد بن علی ، استادیوم لوزایل ، استادیوم راس ابو ابود ، استادیوم شهر آموزش ، ورزشگاه آل جانوب در کشور قطر برگزار خواهند شد.

 

حتما ببینید

پیش بینی گروه G جام جهانی 2022 قطر

پیش بینی گروه G جام جهانی 2022 قطر

پیش بینی گروه G جام جهانی 2022 قطر – امسال اولین سالی است که مسابقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *