بونوس:
200 هزار تومان
بونوس خوش آمد گویی
* فقط مشتریان جدید. 100٪ پاداش مسابقه + اولین واریز.
5,0 rating
5.0
اعمال شرایط و ضوابط
فقط مشتریان جدید

بونوس:
200 هزار تومان
بونوس خوش آمد گویی
* فقط مشتریان جدید. 100٪ پاداش مسابقه + اولین واریز.
2,5 rating
2.5
اعمال شرایط و ضوابط
فقط مشتریان جدید

نرم افزار md5 چیست و نحوه دانلود

در ابتدا می خواهیم بررسی کنیم که نرم افزار md5 چیست. Md5 در اصل مخفف Message-Digest 5 می باشد یعنی الگوریتمی برای خلاصه کردن هر عبارت و یا هر کدی. این یک نرم افزار است که می تواند برای کمک به الگوریتم های رمزگذاری همانطور که در MD5 RFC بیان شده است استفاده شود و تنها یک خروجی 128 بیتی (16 بایتی) تولید می کند. از این کجا استفاده می شود؟ اول از همه، برای بررسی اینکه آیا یک داده (فایل) به درستی منتقل شده و یا تغییر کرده است یا خیر استفاده می شود. MD5 یک الگوریتم هش کردن (Hash function) کد می باشد. و کد هایی که توسط الگوریتم MD5 تولید شده باشند منحصر بفرد نیز هستند. برای هر فایل ورودی، کد MD5 تولید شده مجزا و تک خواهد بود و به همین دلیل است که آن را اثر انگشت فایل می نامند.

کاربرد نرم افزار MD5 چیست؟

همان طور که در بالا توضیح دادیم چون نرم افزار MD5 الگوریتم یکتا و منحصر به فردی برای هر ورودی تولید می کند و به اثر انگشت نیز معروف است بنابرین از آن میتوان برای اطمینان از درستی فایل ها استفاده نمود. مثلا زمانی که شما قصد دارید از اینترنت یک فایل را دانلود کنید اگر در همان سایت دانلود کد MD5 نیز قرار داشته باشد شما به راحتی و برای اطمینان بیشتر می توانید MD5 فایلی که دانلود کرده اید با MD5 قرار گرفته در سایت با هم مقایسه کنید و در صورت یکی بودن آن ها اطمینان می یابید که فایل، درست دانلود شده است.

رمز گشایی MD5

الگوریتم MD5 برای هش کردن داده ها یکی از پرکاربردترین الگوریتم ها است که می توان از آن برای مطمئن شدن  از صحت فایل ها استفاده کرد. هش کردن (Hash) روشی است برای رمز گشایی کد با طول رشته ثابت که یک عمل  یکطرفه می باشد و به وسیله آن می توان بسیاری از کد ها را رمزگشایی کرد.

نرم افزار md5 چیست و نحوه دانلود

کد md5 بازی انفجار چیست؟

اکنون لازم است کمی در مورد بازی انفجار و ضریب هایی که بازی ارائه می دهد صحبت کنیم بازی انفجار این طور است که هر دستی که شروع می شود بازی ضرایبی می دهد و این ضریب ها توسط الگوریتم تعریف شده برای بازی ایجاد می شوند و به کاربران ارائه داده می شوند. چیزی که ما باید بدانیم این است که این این ضریب های داده شده رمز نگاری شده هستند و در فایل md5  داده می شوند. و پس از تمام شدن هر ست نیز یک کد hash  وجود دارد  که این کد رمز گشایی شده فایل md5 می باشد و این کد ها در قسمت تاریخچه بازی قرار می گیرند.

کاربرد نرم افزار md5 در بازی انفجار

بعضی ها بر این باور هستند که این کد ها را می توان رمز گشایی کرد و الگوریتم بازی انفجار را پیدا کرد این کار در اصل چطور انجام می شود ما به شما توضیح خواهیم داد. ادعا رمز گشایی کد های انفجار این طور است که با استفاده از نرم افزار md5 بازی را هک کرده و کد ها را رمز گشایی می کنند اما باید بگوییم انجام این کار به این راحتی امکان پذیر نمی باشد شما برای انجام این کار یعنی رمز گشایی الگوریتم بازی انفجار باید سیستم بسیار پیشرفته در اختیار داشته باشید که حتی با این وجود نیز انجام این کار در یکی دو روز ممکن نیست چرا که برای رمز گشایی یعنی تبدیل کد md5 بازی به کد hash فقط چند ثانیه زمان دارید که خب همان طور که توضیح دادیم انجام این کار ممکن نمی باشد و این ادعا دروغی بیش نیست. پس پیشنهاد ما به شما این است که گول این افراد را نخورید و اجازه کلاه برداری ندهید چرا که اگر انجام این کار به این سادگی می بود همه افراد می توانستند از همین روش کسب درآمد کنند.

آیا نرم افزاری می تواند کد md5 را به  hash در مدت زمان کم تبدیل کند؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر نرم افزاری وجود ندارد که این کار را یعنی تبدیل کد md5 به کد hash را سریع انجام دهد و عملیاتی زمان بر است مخصوصا اگر این کار را برای بازی انفجار می خواهید که بتوانید از کد md5 ضریب بازی را به دست آورید فقط چند ثانیه زمان دارد و باید بگویم این کار به هیچ وجه ممکن نیست.

معرفی بهترین اپلیکیشن های کازینوهای آنلاین

نرم افزار md5 و مطمئن شدن از استاندارد بود ضرایب بازی انفجار

بعضی افراد بر این باور هستند که در بازی انفجار تقلب صورت میگیرد و ضریب بازی ها نسبت به شرط بازیکنان مشخص می شود یعنی افراد قبل از اینکه پول خود را کش اوت کنند منفجر شده و باعث باخت آنها می شود و حتی انواع تقلب های دیگر. برای این که شما از استاندارد بودن ضریب های بازی مطمئن شوید می توانید از نرم افزار md5 استفاده کنید و آن به این صورت انجام میشود که شما میتوانید در تاریخچه بازی کد ها را مشاهده کنید و با استفاده از این کد ها از نرم افزار md5 استفاده کنید و سپس کد ها را به hash تبدیل کنید و بعد چک کنید که آیا کد ها با هم تطابق دارند یا خیر، در صورت تطابق کد ها با یکدیگر می توانید از استاندارد بودن ضرایب مطمئن شوید و همچنین از این آگاه شوید که در بازی هیچ تقلبی صورت نمی گیرد و ضرایب هر دست در ابتدای همان دست تعیین می شود و نسبت به شرط کاربران ضریب بازی مشخص نمی شود.

دانلود نرم افزار هک md5

تا به امروز هیچ نرم افزاری برای تبدیل کد md5 به کد hash تولید نشده اند که بتوانید آن ها را بخرید و یا دانلود کنید اما وب سایت هایی برای این کار طراحی شده اند که روند کارشان به دو شکل زیر می باشد:

یک منبع بسیار عظیم از رمز هایی که تا به امروز پر کاربرد بوده و بیشتر استفاده شده اند همراه کد هایشان را دارند و زمانی که شما کد خود را در سایت وارد می کنید سریع کد شما سریع رمز گشایی می شود و رمز را در اختیار شما می گذارد اما نام این کار رمز گشایی نیست فقط چون تعداد زیادی رمز های پر کاربرد را دارند سریع از بین آن ها رمز کد را پیدا می کنند و این کار در بازی انفجار کاربری ندارد چرا که بازی انفجار در هر دست رمز جدیدی تولید می کند و به صورت رندم می باشد نه رمزی که پر کاربرد بوده باشد که قطعا رمز های تولید شده در این سایت ها یافت نمی شود.

در روش دیگر نیز به این شکل است که شما کد را در سایت وارد می کنید و پس از واریز کردن مبلغی که کم هم نخواهد بود سایت شروع به رمز گشایی کد شما خواهد کرد که این عملیات نیز طی چند روز انجام می گیرد و باز در بازی انفجار قابل استفاده نیست و به دردی نمی خورد. پس بهتر است برای برد در بازی انفجار فقط خودتان کسب تجربه کنید و تا حدودی الگوریتم بازی را بیابید.

حتما ببینید

معرفی اسلات آشپزخانه ی چینی

معرفی اسلات آشپزخانه ی چینی

معرفی اسلات آشپزخانه ی چینی امکانات ماشین اسلات  آشپز خانه ی چینی در یک نگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *